Zaufaj Nam, z pasją zajmiemy się BHP w Twojej firmie.
Prowadząc firmę musisz zapewnić realizację postulatów BHP. Nie jesteś jednak skazany na siebie. Tzn. nie musisz samodzielnie szukać, czy też być specjalistą w tym zakresie. Pomocny może być kompleksowy outsourcing usług BHP.

Co to jest outsourcing?

To wydzielenie z poza działalności firmy pewnego zakresu działalności i przekazanie jej firmie zewnętrznej. Załóżmy, że jesteś producentem. Prowadzisz firmę wykonującą najlepsze na świecie produkty w swojej branży. Twoja firma słynie nie tylko z wysokiej jakości wyrobów, ale także z profesjonalnego serwisu i znakomitej obsługi Klienta. Każdego dnia spotykasz się z wysokimi oczekiwaniami Klientów. Tylko Ty wiesz, ile trudu, potu i wyrzeczeń kosztują niektóre zlecenia. Lubisz jednak swoją pracę i zazwyczaj pamiętasz te momenty, które są pozytywne. Zadowolenie Klienta daje Ci dużą satysfakcję, i rekompensuje gorsze momenty. I na tym właśnie powinieneś się skupić. Cały impet, energię skieruj na to pole.

BHP pozostaw specjaliście, który z podobną do Twojej pasją, zajmie się BHP w Twojej firmie.

Dbamyobhp.pl proponuje szeroką ofertę usług BHP.

Twoja firma walczy o Klienta, równolegle spoglądając na Kknkurencje. Czasami zastanawiasz się, skąd biorą się ceny przez nich proponowane. Jak można sprzedawać tak tanio, niemalże po kosztach?

W tym miejscu mogę tylko stwierdzić, że nie jesteś sam! Dylemat jak sprzedawać w satysfakcjonującej cenie, to szerszy temat. Podstawowe dwa wyjścia są następujące: albo zwiększysz przychody, albo zniwelujesz koszty. Obydwa poprawią bilans zysków i strat, dając dodatkowe możliwości obniżania cen. Rozwiązanie pierwsze to marzenie większości przedsiębiorców (wykluczam różnego rodzaju optymalizacje podatkowe). Czasami wymaga to dalszych wyrzeczeń, pracy ponad siły, dodatkowego kredytu. Na końcu możesz odnieść sukces, ale nie musisz. Ryzyko także trzeba umieć kalkulować.

Może więc dobry rozwiązaniem jest redukowanie kosztów? W tym miejscu drogi Gościu możesz zapytać, a gdzie tu miejsce na BHP? W końcu to strona www, gdzie jak sama nazwa wskazuje pisze się i propaguje BHP.
W dzisiejszych czasach BHP to nie tylko znakowanie gaśnic, szkolenia BHP i przejścia ewakuacyjne. To także ważny element ekonomi przedsiębiorstwa. Przestrzegając przepisów masz mniej wypadów w pracy. Jeżeli jest bezpieczniej, to jest taniej. Polak średnio spędza 15 dni na zwolnieniu lekarskim w roku kalendarzowym. To i tak mniej niż niektóre kraje Europy. To nadal jednak dużo. Połowa miesiąca bez pracownika, za którego pracę – nieobecność i tak zapłacisz. Nie wiem ile płacisz pracownikowi, ale pół miesiąca bez pracownika, ale z jego wynagrodzeniem, to kwota która mógłbyś przeznaczyć na 100 różnych, lepszych sposobów.

Zlecając Nam obsługę BHP możesz tylko zyskać:

    • Oszczędzasz swój czas i pieniądze
    • Dzielisz się ryzykiem, a właściwie to się go pozbywasz
    • Uwalniasz enegię, moce przerobowe, który od teraz możesz skierować na swoją podstawową działalność

Daj się zaprosić do współpracy, a wcześniej napisz komentarz.
Pochwal, zmiażdż, poradź – z góry Ci dziękuję.